Karaca Makina'ya Hoşgeldiniz

FIRINLARDA EN ÇOK TERCİK EDİLEN MAKİNELER

Ekmek dilimleme makinesi, en çok ekmek fırınlarının tercih ettiği sanayi tipi makinelerdir. Ekmeği doğramaya yardımcı olan kol yardımı ile çok seri bir şekilde ekmeği hem ezmeden hem de parçalamadan dilimlenmesini sağlar. Son zamanların en büyük sanayi tipi makinelerinden olan ekmek dilimleme makinesi, artık hemen her ekmek fırınında kullanılmaktadır. Ekmek kesme makinesi aynı zamanda evde tüketilen ekmeklerin israf olmasını engelleyerek bilinçli tüketilmesini sağlar. Makinenin kesme bıçakları paslanmaz olduğundan gıdaya temas eden yüzü tamamen sağlıklı ve hijyeniktir. İstediğiniz kesme makinesine sanayilerden olabileceği gibi güvenilir internet siteleri üzerinden de sahip olabilirsiniz.

Hamur mikseri günümüzdeki kullanım alanları, unlu mamüller, somun ve ekmek fabrikalarıdır. Hamur mikserinin teknik yapısı büyük bir kazan ve iki adet hamur yoğurmak için demir ve altında karışım işlemi yapılırken kazanın dönmesini sağlayan yapıdan oluşmaktadır. Hamur mikserinin çalışma yapısı çok basittir. Tek yapmanız gereken hamur yapmak için gerekli malzemeleri kazana koymak ve makinenin düğmesine basmaktır. El gücüne gerek duymadan tek tuşla istediğiniz kıvamda hamuru elde edebilirsiniz. Genellikle ekmek fırınlarında gerek duyulan bir makinedir. Diğer bir özelliği ise malzemesi paslanmaz çelik olduğu için hamur kesinlikle kazana yapışmaz. Böylelikle hamur israfını da engellemiş olursunuz.  Son derece sağlıklı, hijyen standartlarına uygun bir üründür.

İstediğiniz kilogram seçeneklerinde hamur mikseri bulunmaktadır. Sahip olmak istediğiniz hamur mikserine satış fabrikalarından ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden online satış yapan sayfalardan da temin edebilirsiniz. Alırken dikkat edeceğiniz şey ürünün arızalanması takdirde teknik servis ve yedek parçasını bulunduğunuz ilden hemen temin edebilme imkânınızın olması. Kampanyaları takip ettiğinizde istediğiniz hamur makinesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.